ФХУ МХФ КХЛ МХЛ НХЛ ВХЛ ХК Дженералс ЛХЛ
ХК Кременчук ХК ХК Сокіл ХК Компаньон ХК Леви ХК Донбас КХЛ НХЛ

15.03.2018
Хокейний "Кальвадос" виграв "бронзу" відкритого чемпіонату Харкова

Полтавські хокеїсти посіли третю сходинку у відкритому чемпіонаті Харкова серед любительських команд.

У передостанньому матчі регулярного чемпіонату команда Юрія Товми у напруженому поєдинку перемогла "Атлант" - 2:1. Причому полтавці лише у третьому періоді завдяки шайбам Махмудова та Кушка змогли вирвати перемогу.

У заключному матчі турніру "Кальвадос" переміг "Харківських тигрів" - 7:2. Питання про переможця було знято ще у першому періоді, коли закинутими шайбами відзначилися Дмитро Тимощук (2), Сергій Носенко та Віталій Поночовний. У другому та третьому періодах свій вклад у перемогу зробили Дмитро Кушко, все той же Тимощук та Валерій Самарський. У підсумку єдина полтавська команда у цьому турнірі здобула свою чотирнадцяту перемогу у вісімнадцяти поєдинках і фінішувала на третьому місці у турнірній таблиці.

У рейтингу найкращих бомбардирів перші два місця посіли хокеїсти "Кальвадоса". Дмитро Тимощук зумів набрати за системою "гол+пас" 67 очок (32 закинуті шайби та 35 гольових передач). На другій сходинці його одноклубник Ельдар Махмудов. У його активі 20 шайб та 25 передач. До десятки найкращих потрапив ще один хокеїст "Кальвадоса" – Валерій Самарський (11+13).